Drzwi Piaseczno

Połączenie wieloletniego doświadczenia, fachowości naszych specjalistów i precyzyjnej obróbki mechanicznej, dokonywanej przez cyfrowo sterowane automaty, to gwarancja stworzenia drzwi aluminiowych spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Card image cap

ELITE

Wyjątkowe wzornictwo

Zobacz drzwi
Card image cap

MODERN

Nowoczesny wygląd

Zobacz drzwi
Card image cap

KLASSIK

Klasyczne rozwiązania

Zobacz drzwi

Oknoplast

Skala, technologia, profesjonalizm.

Tak działamy!

Zobacz więcej!

Akcesoria

Szeroka gama dodatkowych akcesorii do drzwi zewnętrznych Aluhaus

Drzwi Piaseczno - Technologia, która wyprzedza Twoje oczekiwania

Wysokiej jakości technika zamknięć z automatyczny­mi zapadkoryglami! Oferujemy kilka modeli zasuwnic. Już w wersji podstawowej zastoso­wane zostało ryglowanie automatyczne. Poprzez zastosowanie wyzwalaczy uzyskaliśmy zasuwnicę Automatic A2, którą wystarczy domknąć wraz ze skrzydłem, aby zamknąć dom. Poprzez dodanie kolejnego punktu poniżej kasety głównej zamka uzyskaliśmy zasuwnicę Automatic A3 – oferowaną wyłącznie przez ALUHAUS. Zapewnia ona wysoki poziom ochrony przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności i ergonomii. Najbardziej rozbudowanym zamkiem jest zasuwnica A4, posiadająca podwójne kasety ryglujące.

W ofercie posiadamy również wszystkie najpopularniejsze powłoki drewnopodobne wykonane w technologii Decoral. Decoral jest odpowiednikiem rozwiązania ColorFull stosowanego w oknach firmy OKNOPLAST. Polega ono na użyciu folii drewnopodobnej także na wewnętrznych elementach okna, widocznych po otwarciu skrzydła. Dzięki temu uzyskuje się jednolity kolor i strukturę na całej jego powierzchni. Technologia ta była wielokrotnie nagradzana, również przez włoski portal budowlany Ediportale. Dzięki tym rozwiązaniom możesz idealnie dopasować drzwi i okna w Twoim domu.

Sensor dotyku w pochwycie w połączeniu z zamkiem elektrycznym w zasuwnicach Secury zapewniają wygodne działanie: drzwi mogą się swobodnie otwierać poprzez dotknięcie pochwytu. Po domknięciu drzwi ręcznie lub poprzez samozamykacz, są one ponownie zaryglowane.