Okna Piaseczno

OKNOPLAST to najnowsze rozwiązania technologiczne. Design zorientowany na zmieniające się potrzeby użytkownika. Połączenie ekonomii i ergonomii użytkowania. To wszystko odzwierciedla się w filozofii Oknoplast.

NOWOŚĆ Okno PIXEL

Pixel

Doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii

Zobacz okno
Card image cap

Winergetic Premium Passive

Kosmiczna technologia teraz w twoich oknach

Zobacz okno
Card image cap

Winergetic Premium

Nowy wymiar energooszczędności.

Zobacz okno
Card image cap

Prolux

Więcej światła. Pierwszy taki produkt na rynku.

Zobacz okno
Card image cap

Koncept

Widocznie więcej klasyki.

Zobacz okno

Oknoplast w Piasecznie

Skala, technologia, profesjonalizm.

Tak działamy!

Zobacz więcej!

Akcesoria

Szeroka gama dodatkowych akcesorii do okien i drzwi Oknoplast

Tyle słońca w całym domu

Drzwi HST to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne umożliwiające wykonanie bardzo dużych przeszkleń, które sprawiają że pomieszczenie przepełnione jest światłem. Zastosowana technologia podnoszono-przesuwna, zapewnia stabilność i lekkość działania sytemu. Skrzydła znajdują się na dwóch prowadnicach, dzięki czemu, podczas otwierania, jedno skrzydło nasuwa się na drugie. Skrzydło drzwiowe może mieć do 2,5 m szerokości, a przejście nawet 2,3 m. Konstrukcja ta umożliwia wykonanie przeszklenia o maksymalnej powierzchni aż do 11,5 m2.

Drzwi PSK Atrium to nowa propozycja rozwiązania w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych. System odstawno-przesuwny umożliwia przesunięcie bez problemu skrzydła o szerokości ponad 1,6 m, tworząc światło przejścia ponad 1,5 m. Dzięki dużej powierzchni szyb, wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Specjalne okucia pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu niewielkiej siły. Okucie posiada specjalne zaczepy naprowadzające skrzydło do pozycji zamknięcia – wystarczy przekręcić klamkę. Kolejną ciekawą cechą tego rozwiązania jest mikrowentylacja po obwodzie skrzydła. Warte zauważenia jest to, że w pozycji mikrowentylacji drzwi przesuwne pozostają zaryglowane dla inwazyjnego wejścia od zewnątrz.

Drzwi PSK to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni, w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych. System uchylno – przesuwny umożliwia uchylenie i przesunięcie bez problemu skrzydła o szerokości nawet 1,6 m, tworząc światło przejścia do 1,5 m. Specjalne okucia pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu niewielkiej siły. Dzięki dużej powierzchni szyb, wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru.